
| Tlf: | +47 69147126 |
| Faks: | +47 69147419 |
For den som trenger mer plass og større frihet enn det hotellene kan tilby har Utne store, gode og luksuriøse leiligheter i flere størrelser.
Ta en ekstra kikk på vårt nye Oktavhus, med enda større, enda bedre og mer komfortable leiligeheter.
Rundt om på Utne har vi flere mange vakre bygg. Her finner du flere leiligheter av høy standard til leie. Disse leilighetene egner seg særdeles godt til firmaer som trenger overnatting for sine arbeidere i kortere eller lengre perioder. Leilighetene egner seg også til større familier, som behøver et alternativ til hytteleie, med skjerpede krav til funksjon og komfort.
Hjem borte fra hjemmet
I alle våre større leiligheter har vi satt fokus på at disse skal fremstå som et hjem borte fra hjemmet. Vi har derfor lagt vekt på at alle fasiliteter man venter å finne i et vanlig hjem, også skal være her. Dessuten har vi bestrebet oss på å lage et individuelt og personlig preg på inventar, innredning og miljø.
Romantisk ildsted er ikke å forakte. Stor, god farge-tv og radio en selvfølge i disse leilighetene. Fullt utstyrt moderne kjøkken med tallerkener, bestikk og glass, samt alt ønskelig kjøkkenutstyr. Vi kan tilby moderne komfyr og full-størrelse oppvaksmaskin. Separate vaskerom med både vaskemaskin og tørketrommel kan vi også tilby i flere av våre leiligheter.
Tilrettelagt for funksjonshemmede
Store stuer, flere separate soverom til alle, god utlufting og rene, myke dyner og puter på fantastiske madrasser er en selvfølge. Rent og lekkert nytt sengetøy kan leies. Vi har dessuten tilrettelagt en av våre store behagelige leiligheter spesielt for funksjonshemmede.
Nett og TV
Alle våre leiligheter er godt innenfor dekning av vårt trådløse internet. Tilkobling kan leies. Vi har nå 13 digitale TV-kanaler på vårt kabelTV-system og DAB-radio i flere av leilighetene. Kabel-TV med mange alle kanaler er inkludert.
Vårt nye Oktavbygg er Utne Campings store stolthet. Våre nye leiligheter har all moderne luksus med nye store bad med dekorfliser og stor dusj. Vi kan by på enda større stue med full størrelse digital HD-TV med DAB-radio. Vi har også 19" HD-TV på alle soverom.
Arkitekt-tegnet og bygget i 2005 er dette leilighetsbygget noe helt for seg selv. Her er det moderne, effektivt, lyst og trivelig. Vi kan tilby usjenert uteplass med edeltre-møbler og sportsbod.
Leilighet A og B er middels store leiligheter med usjenert uteplass i tilknytning til vår store have. Leilighetene er på to etasjer med to separate soverom, eget privat bad med dusj og toalett oppe. I etasjen nede finner man stue og koselig kjøkken, med åpent rett ut til usjenert terasse.
Å bo i leilighet C er som å bo i et privat hjem. Leiligheten har et soverom med dobbeltseng og dobbelt sovesofa i stuen. Her har vi lagt spesielt vekt på et personlig og individuelt preg.
I underetasjen på et av våre tradisjonsbygg med torvtak har vi innredet en riktig stor leilighet for den som virkelig har høye krav. Leiligheten passer også godt der mange er i følge.
Leilighet E er en stor og luftig leilighet, hvor vi også har lagt alt godt til rette for rullestolbrukeren. Her har vi en stor privat terasse høyt i terrenget, for den som liker å sitte ute.
Leilighet F er loftsleiligheten i det koselige gule huset vårt. Hjemmelig og behagelig rett oppunder torvtaket, med grei plass for 5 personer.