design element - curve
Utne_Panorama_Oktav.jpg
topp_utne1.jpg
topp_utne2.jpg
topp_utne3.jpg
topp_utne4.jpg
topp_utne5.jpg
UtnePanorama1.jpg
topp_ballspill_solnedgang.jpg
topp_katt.jpg
utne camping pyntelist :)
Utne Camping logo
Utne Camping
Desiderias v 41
1719 Greåker

Tlf:+47 69147126
Faks:+47 69147419

Leiligheter med tre soverom

Vårt nye Oktavbygg - moderne luksus!

Tilbake til Leiligheter

Vårt nye Oktavbygg er Utne Campings store stolthet. Våre nye leiligheter har all moderne luksus med nye store bad med dekorfliser og stor dusj. Vi kan by på enda større stue med full størrelse digital HD-TV med DAB-radio. Vi har også 19" HD-TV på alle soverom.

1 til 4 pers:
kr 1300
5 pers:
kr 1400
6 pers:
kr 1500
7 pers:
kr 1600
8 pers:
kr 1700

Vår arkitekts design med åttekantende bygg fungerte så godt, at vi nå har klart et nytt og større bygg av samme type. Enda større, mer komfortabelt og luksuriøst enn det forrige. Det ny Oktavbygget kan by på 8 helt nye leiligheter, alle med tre doble soverom. Sengene er som du ser av galleriet bygget inn i rommet med nye, deilige madrasser og helt nye kvalitets-dyner og -puter. Som vanlig er de myke og nye og friske og gode og deilige.

TV på soverommet

På hvert av soverommene har vi denne gang installert en 19" full HD digital TV med ikke mindre enn 13 krystallklare digitale TV-kanaler. Disse TVene har inngang for digitale abonnements-kort. Så det skal gå an å ta med kortet fra digitaldekoderen hjemme, og ha hele kanalpakken med på tur.

Nå er det også blitt skikkelig takhøyde i andre etasje, med takvindu og masse luft. Her kan man få frisk luft og lys om dagen, og trekke ned blendingsgardinen når man vil sove. Ved siden av sengen er det plass til bagasjen, og på veggen er det plenty henge-plass til klær og ting. Selvsagt er det smakfullt lutet panel og parkett på gulvene.

Sov trygt

I vårt nybygg har vi lagt enda mer vekt på sikkerheten. Her er stor, bred trapp ned og gode fluktveier om ulykken skulle være ute. Vi har røkvarslere med direkte varsling til Sarpsborg brannvesen, og tidsbrytere på kokeplater og alle strømkoblinger på kjøkkenet. Nye moderne flatskjerm-TVer og gulvvarme gjør også livet tryggere, bedre og mer komfortabelt.

Enda mer luksus og komfort

I første etasje finner du et velduftende nytt og stort bad, med vakre dekorfliser på vegger og gulv. Her er dusj med danseplass (bare man passer på å ikke miste såpa på gulvet). Her er stor vask, speil og nye vannklosetter på rommet. På kjøkkenet er det kokeplater, kopper, kar og alt bestikk til 8 sultne gjester. Selvsagt er det kaffetrakter og vannkoker på kjøkkenet også. Ferie er ikke tiden for oppvask, så vi har installert en full størrelse oppvaskmaskin i hver leilighet.

Det er spisebord med 4 gode stoler og en sittebenk. Her kan 8 gode venner spise et velsmakende måltid sammen. Etter maten kan man krype opp i den røde hjørnesofaen og nyte TV-kvelden på den nye fullsize HD-TVen i stuen. TVen har også DAB (Digital-radio) mottak for radiosendinger i CD-kvalitet.

Flere soveplasser

Dersom mange deler rom, blir jo ferien nesten gratis. Derfor kan hjørnesofaen lett gjøres om til en virkelig behagelig dobbeltseng. Langt bedre faktisk enn en vanlig sovesofa. Til alle senger oppe og nede hører det med helt nye (og for ikke å glemme myke og dype og alt det der...) dyner og puter.

Sengetøy kan leies. Såkalt "engangs-sengetøy" kan leies for kr. 50,- pr. person. For kr 60,- får du hotellstandard hvitt nyvasket sengetøy, ferdig støket og håndklær med i prisen.

Det valget ble vel ikke så vanskelig?


Vær på nett ute som inne

Utne Camping har trådløst Internet. Tilknytning kan leies for kr. 50,- pr. døgn. For deg som skal være litt lenger, koster en uke kr. 100,- og en måned kr. 200,-

Da kan du surfe med full flyt i hverdagen, og poke NetCom på Facebook :-)

Hvis laptopen tåler friskluft, anlegger vi nå nye terrasser foran hver leilighet, med nydelige teak-møbler. Alt du må fortelle oss er om du vil ha soloppgang, formiddagssol, kveldssol eller skygge, der du skal sitte. Det er enda en fordel med usjenert uteplass i åttekantbygg.

Behøver du enda mer ro og orden i livet, har hver leilighet låsbar bod med god plass til sykler, bagasje, utstyr, mann og masete barn.

Vi ønsker deg et riktig godt opphold i vårt nye stasbygg!

illustrasjon

apartments østfold

  • overnatting østfold
  • hotell østfold